Skip to main content

Otočac izvukao deblji kraj

Dana 21. ožujka 2018 u gradskoj sportskoj dvorani grada Gospića s početkom u 10.00 održano je županijsko natjecanje u futsalu za mladiće srednjih škola za Ličko-senjsku županiju.

U prvoj utakmici između Srednje škole Otočac i Strukovne škole Gospić, početkom drugog poluvremena postalo je napeto jer je Gospić izjednačio na 1-1, ali Otočani su brzo smirili napetost postignuvši još 2 gola za konačan rezultat 3-1. Nije trebalo dugo da postane jasno kako će u finalu Otočcu biti protivnik Gimnazija Gospić koja je u drugoj utakmici s lakoćom svladala Srednju školu Plitvička jezera rezultatom 7-2. U utakmici za treće mjesto Strukovna škola Gospić s lakoćom je svladala Plitvice , također s rezultatom 7-2 te tako završila na 3.mjestu. Finalna utakmica bila je držala je tribine napetima do samoga kraja. Iako je nakon prvog poluvremena bilo za očekivati da su Gospićani zabivši dva gola osigurali prolazak dalje, Otočani su prvo izjednačili, da bi na samom kraju postigli pogodak koji ih je odveo na regionalno natjecanje. Držimo dečkima fige za prolazak na državno!

IPL novinar: Barbara Bašić