REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE - DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH - 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE - DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH
SREDNJE ŠKOLE - DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS - 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE - MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA - 19.20. i 21. 4.2018
SREDNJE ŠKOLE | RUKOMET | MLADIĆI
SKUPINA "A" | ||||||
Rezultat: | ||||||
8.00 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | AUGUSTIN, KUTINA | - | 3 | GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA | (10:5) 16:9 |
9.30 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | SENIA, SENJ | - | 2 | AUGUSTIN, KUTINA | (9:8) 15:15 |
11.00 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA | - | 1 | SENIA, SENJ | (6:6) 12:15 |
POREDAK U SKUPINI "A" | ||||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | ner. | raz | bod | |
1 | AUGUSTIN | SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA | 2 | 1 | 0 | 1 | 31:24 | 3 |
2 | SENIA | SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU | 2 | 1 | 0 | 1 | 30:27 | 3 |
3 | GIMNAZIJALAC | GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA | 2 | 0 | 2 | 0 | 21:31 | 0 |
SKUPINA "B" | ||||||
Rezultat: | ||||||
8.45 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | NARONA, METKOVIĆ | - | 3 | DUGI, ZAGREB | (7:4) 14:13 |
10.15 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE | - | 2 | NARONA, METKOVIĆ | (6:7) 12:17 |
11.45 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | DUGI, ZAGREB | - | 1 | SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE | (11:7) 21:17 |
POREDAK U SKUPINI "B" | ||||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | ner. | raz | bod | |
1 | NARONA | SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ | 2 | 2 | 0 | 0 | 31:25 | 4 |
2 | DUGI | XII. GIMNAZIJA | 2 | 1 | 1 | 0 | 34:31 | 2 |
3 | SREDNJOŠKOLAC | SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE | 2 | 0 | 2 | 0 | 29:38 | 0 |
UTAKMICE POLUZAVRŠNICE | ||||||
Rezultat: | ||||||
8.00 sati | 1A-2B | |||||
1. UTAKMICA | AUGUSTIN, KUTINA | - | DUGI, ZAGREB | (7:8) 13:14 | ||
10.00 sati | 2A-1B | |||||
2. UTAKMICA | SENIA, SENJ | - | NARONA, METKOVIĆ | (7:6) 13:12 |
RAZIGRAVANJE ZA 1. I 3. MJESTO | ||||||
Rezultat: | ||||||
12.00 sati | ||||||
ZA 3. MJESTO | AUGUSTIN, KUTINA | - | NARONA, METKOVIĆ | (5:5) 12:13 | ||
15.00 sati | ||||||
ZA 1. MJESTO | DUGI, ZAGREB | - | SENIA, SENJ | (8:6) 14:13 |
KONAČNI POREDAK | |||
Por | ŠSD | ŠKOLA | MJESTO |
1 | DUGI | XII. GIMNAZIJA | ZAGREB |
2 | SENIA | SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU | SENJ |
3 | NARONA | SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ | METKOVIĆ |
4 | AUGUSTIN | SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA | KUTINA |
5 | GIMNAZIJALAC | GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA | KOPRIVNICA |
5 | SREDNJOŠKOLAC | SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE | NAŠICE |