REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE - DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH - 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE - DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH
SREDNJE ŠKOLE - DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS - 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE - MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA - 19.20. i 21. 4.2018
SREDNJE ŠKOLE | KOŠARKA | DJEVOJKE
Dvorana Žatika Poreč
SKUPINA "A" | ||||||
Rezultat: | ||||||
8.30 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | GIMNAZIJALAC, PULA | - | 3 | KLASIČAR, SLAVONSKI BROD | (14:13;8:9;12:16;15:7) 49:45 |
11.00 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | EKONOMIST, ČAKOVEC | - | 2 | GIMNAZIJALAC, PULA | (12:10;8:17;11:9;13:10) 44:46 |
13.30 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | KLASIČAR, SLAVONSKI BROD | - | 1 | EKONOMIST, ČAKOVEC | (13:5; 8:17;8:11;14:14) 43:47 |
POREDAK U SKUPINI "A" | ||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | bod | |
1 | GIMNAZIJALAC | GIMNAZIJA PULA | 2 | 2 | 0 | 4 |
2 | EKONOMIST ČK | EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA | 2 | 1 | 1 | 3 |
3 | KLASIČAR | KLASIČNA GIMNAZIJA FRA MARIJANA LANOSOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI | 2 | 0 | 2 | 0 |
SKUPINA "B" | ||||||
Rezultat: | ||||||
9.45 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | BAN, ZAPREŠIĆ | - | 3 | EKONOMIST, ŠIBENIK | (4:13;4:13;6:7;8:8) 22:41 |
12.15 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | ŠPOGI, ZAGREB | - | 2 | BAN, ZAPREŠIĆ | (16:9;15:8;15:7;9:10) 55:34 |
14.45 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | EKONOMIST, ŠIBENIK | - | 1 | ŠPOGI, ZAGREB | (9:20;7:13;17:10; 4:10) 37:53 |
POREDAK U SKUPINI "B" | ||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | bod | |
1 | ŠPOGI | ŠPORTSKA GIMNAZIJA | 2 | 2 | 0 | 4 |
2 | EKONOMIST ŠI | EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK | 2 | 1 | 1 | 3 |
3 | BAN | SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ | 2 | 0 | 2 | 2 |
UTAKMICE POLUZAVRŠNICE | ||||||
Rezultat: | ||||||
8.30 sati | 1A-2B | |||||
1. UTAKMICA | GIMNAZIJALAC, PULA | - | EKONOMIST, ŠIBENIK | (9:12;17:10;7:17;8:12) 41:51 | ||
9.45 sati | 2A-1B | |||||
2. UTAKMICA | EKONOMIST, ČAKOVEC | - | ŠPOGI, ZAGREB | (0:22;5:6;6:8;9:22) 20:58 |
RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO | ||||||
Rezultat: | ||||||
11.00 sati | ||||||
ZA 3. MJESTO | GIMNAZIJALAC, PULA | - | EKONOMIST, ČAKOVEC | (19:9;6:6;13:7;10:3) 48:25 | ||
12.15 sati | ||||||
ZA 1. MJESTO | EKONOMIST, ŠIBENIK | - | ŠPOGI, ZAGREB | (8:19;7:9;9:13;13:19) 37:60 |
KONAČNI POREDAK | |||
Por | ŠSD | ŠKOLA | MJESTO |
1 | ŠPOGI | ŠPORTSKA GIMNAZIJA | ZAGREB |
2 | EKONOMIST ŠI | EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK | ŠIBENIK |
3 | GIMNAZIJALAC | GIMNAZIJA PULA | PULA |
4 | EKONOMIST ČK | EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA | ČAKOVEC |
5 | KLASIČAR | KLASIČNA GIMNAZIJA FRA MARIJANA LANOSOVIĆA S PRAVOM JAVNOSTI | SLAVONSKI BROD |
5 | BAN | SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ | ZAPREŠIĆ |