REZULTATI ZAVRŠNICE DRŽAVNOG PRVENSTVA 2018 |
OSNOVNE ŠKOLE - DJEVOJČICE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH - 22., 23. i 24. 4. 2018.
OSNOVNE ŠKOLE - DJEČACI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS | ŠAH
SREDNJE ŠKOLE - DJEVOJKE |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS - 25, 26. i 27. 4. 2018
SREDNJE ŠKOLE - MLADIĆI |RUKOMET | KOŠARKA | ODBOJKA | FUTSAL | BADMINTON | STOLNI TENIS
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA - 19.20. i 21. 4.2018
SREDNJE ŠKOLE | FUTSAL | DJEVOJKE
Intersport mala dvorana* - Poreč
* Prvoga dana natjecanja (ponedjeljak 26. travnja) ekipe se natječu u maloj dvorani Intersport. Drugog dana natjecanja (utorak 27. travnja) polufinalisti odigravaju svoje utakmice u maloj dvorani, a finalisti u velikoj dvorani Intersport. Utakmice za 3. mjesto odigravaju se u maloj dvorani.
SKUPINA "A" | ||||||
Rezultat: | ||||||
12.30 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | BROKERI, ZADAR | - | 3 | TRGOS, OSIJEK | (0:4) 0:8 |
14.00 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | KOPRIVA, KOPRIVNICA | - | 2 | BROKERI, ZADAR | (0:1) 0:3 |
15.30 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | TRGOS, OSIJEK | - | 1 | KOPRIVA, KOPRIVNICA | (0:1) 1:1 |
POREDAK U SKUPINI "A" | ||||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | ner | raz | bod | |
1 | TRGOS | TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA DAVOR MILAS | 2 | 1 | 0 | 1 | 9:1 | 4 |
2 | BROKERI | EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:8 | 3 |
3 | KOPRIVA | SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
SKUPINA "B" | ||||||
Rezultat: | ||||||
13.15 sati | BRG | BRG | ||||
I. Kolo | 2 | PREGRADA, PREGRADA | - | 3 | ŠPOGI, ZAGREB | (0:0) 0:5 |
14.45 sati | ||||||
II. Kolo | 1 | EKONOMIST, RIJEKA | - | 2 | PREGRADA, PREGRADA | (3:0) 6:2 |
16.15 sati | ||||||
III. Kolo | 3 | ŠPOGI, ZAGREB | - | 1 | EKONOMIST, RIJEKA | (4:1) 7:2 |
POREDAK U SKUPINI "B" | ||||||||
ŠSD | Škola | odig | pobj. | por. | ner. | raz | bod | |
1 | ŠPOGI | ŠPORTSKA GIMNAZIJA | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:2 | 6 |
2 | EKONOMIST | EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:9 | 3 |
3 | PREGRADA | SREDNJA ŠKOLA PREGRADA | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:11 | 0 |
UTAKMICE POLUZAVRŠNICE | ||||||
Rezultat: | ||||||
9.30 sati | 1A-2B | |||||
1. UTAKMICA | TRGOS, OSIJEK | - | EKONOMIST, RIJEKA | (1:1) 3:3 p 3:5 | ||
10.15 sati | 2A-1B | |||||
2. UTAKMICA | BROKERI, ZADAR | - | ŠPOGI, ZAGREB | (1:3) 3:5 |
FINALNI DAN prijenos UŽIVO na SPTV-u | (Klikni i gledaj samo na telefonu i tabletu)
RAZIGRAVANJE ZA 1. i 3. MJESTO | ||||||
Rezultat: | ||||||
11.45 sati | ||||||
ZA 3. MJESTO | BROKERI, ZADAR | - | TRGOS, OSIJEK | (0:1) 1:4 | ||
12.15 sati | ||||||
ZA 1. MJESTO | EKONOMIST, RIJEKA | - | ŠPOGI, ZAGREB | (0:2) 2:4 |
KONAČNI POREDAK | |||
Por | ŠSD | ŠKOLA | MJESTO |
1 | ŠPOGI | ŠPORTSKA GIMNAZIJA | ZAGREB |
2 | EKONOMIST | EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA | RIJEKA |
3 | TRGOS | TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA DAVOR MILAS | OSIJEK |
4 | BROKERI | EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA | ZADAR |
5 | PREGRADA | SREDNJA ŠKOLA PREGRADA | PREGRADA |
5 | KOPRIVA | SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA | KOPRIVNICA |